Mercedes-Benz

Firma.

Firma.

Kilka słów o naszej firmie.

Polimerc Sp. z o.o. jest wielobranżowym dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z wieloletnią tradycją.

Profil działalności Polimerc Sp. z o.o. jest szeroki od wiodącej działalności – motoryzacyjnej w zakresie pojazdów ciężarowych, dostawczych i autobusów, poprzez usługi elektryczne, produkcję blacharki do ciągników rolniczych, usługi blacharsko-lakiernicze, do usług diagnostycznych, myjni samochodowej i sprzedaży paliw.

Firma jest zlokalizowana na działce o powierzchni 5 ha. Działalność produkcyjno-usługowa jest prowadzona w specjalistycznie wyposażonych halach o łącznej powierzchni 8000 m2 i pomieszczeniach magazynowych o powierzchni 1400 m2.

Posiadamy autoryzację wielu znanych firm branży motoryzacyjnej - przede wszystkim Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. oraz EvoBus Polska Sp. z o.o., wiodących producentów naczep takich jak: Schmitz, Krone, Zasław, Wielton S.A., Zakład Przyczep i Naczep Sp. z o.o., Fliegel, Berger, Kögel, Kassbohrer, Mega Sp. z o.o. a także producentów osi BPW, SAF oraz autoryzację w zakresie napraw układów  elektrycznych, pneumatycznych i mechanicznych firm Haldex, Knorr oraz Wabco.

Działalność handlowa to przede wszystkim sprzedaż części zamiennych do samochodów, naczep i przyczep oraz sprzedaż samochodów i naczep.

Polimerc Sp. z o.o. posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009 w zakresie projektowania, produkcji i remontów nadwozi samochodowych, doposażenia samochodów użytkowych oraz produkcji elementów blacharki do pojazdów, a także usług tokarskich i ślusarsko-spawalniczych.
Profesjonalne wyposażenie techniczne i doświadczona kadra sprawiają, że oferowane usługi gwarantują wysoki poziom techniczny spełniający oczekiwania naszych Kontrahentów i Klientów. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres i kompleksowość usług w procesie napraw zestawów pojazdów.