MobiloVan Mercedes-Benz.

Szybka i bezpłatna pomoc w przypadku awarii.
MobiloVan Mercedes-Benz.
Zespół zapewniający bezgraniczną mobilność.

Nie ma znaczenia, kiedy, gdzie i jak – zapewniamy mobilność, eliminując przeszkody i pomagając dotrzeć do celu. MobiloVan obejmuje świadczenia od szybkiej i kompetentnej pomocy mechanika Service24h na miejscu awarii samochodu, po udostępnienie pojazdu zastępczego. Te i inne świadczenia MobiloVan Mercedes-Benz oferowane są standardowo (dotyczy pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy od 01.10.2012 r.).

Bez kłopotów z mobilnością nawet przez 30 lat.

Ufamy naszym pojazdom ‒ tak bardzo, że umożliwiamy Państwu bezpłatne przedłużanie MobiloVan Mercedes-Benz [1] do 30 lat. Wystarczy, że będą Państwo regularnie serwisować swój samochód w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz. Po każdym przeglądzie MobiloVan przedłuży się automatycznie do następnego przeglądu ‒ nawet przez 30 lat. W każdej chwili możliwy jest także powrót do MobiloVan, nawet wtedy, gdy od ostatniego przeglądu upłynęło kilka lat.

Utrzymuj mobilność w całej Europie.

Jeśli awaria samochodu przydarzy się Państwu za granicą, Mercedes-Benz z jedną z najgęstszych sieci serwisowych w Europie zatroszczy się o jego zdolność do dalszej jazdy. W większości przypadków uruchomimy go bezpośrednio na miejscu awarii.

[1] MobiloVan dotyczy pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy od 01.10.2012 r.